Безконтактно доставляємо в межах Ужгорода та Сторожниці
25 Березня 2020

Безконтактно доставляємо в межах Ужгорода та Сторожниці

Якщо турбуєшся про себе та інших, то ти здійснив самоізоляцію, але бажаєш смачного та безпечного? Тоді тобі треба зробити один крок — звернутися до сервісу доставки їжі Teritoria. Не дивлячись на те, що ми знаходимося в районі Дастору ( Вишневий сад ) доставку здійснюємо по всьому Ужгороду від БАМу до Миная, включаючи Сторжницю.

Захищена доставка їжі це наш пріоритет номер один, тому ми посилили контроль у даному напряму і ретельно виконуємо всі вимоги щодо приготування безпечної їжі в умовах карантину.

Безумовно ти можеш замовити доставку в Ужгороді у багатьох закладах, але зробив своє перше замовлення, ти зрозумієш всі переваги нашої безпечної, швидкої та якісної доставки. Ми розуміємо твою турботу про здоров'я, тому ти маєш змогу здійснити 100% безконтактну доставку, оформивши та сплативши замовлення через наш сайт.

Також тебе порадує багатий вибір страв з меню, яке представлене хедлайнерами різних видів кухонь: піца, сендвічі, бургери, м'ясо, риба, супи, сніданки, боули, салати, пасти та різноманітні напої. Крім основного меню, ти маєшь змогу замовити як пісні, так і 100% vegan страви, які порадують тебе своїм смаковим різноманіттям.

Оскільки ти відповідальний і сидиш вдома, то радувати твої смакові рецептори довір нам:)

Ми завжди поруч,
твоє Family café TERITORIA